Kim jest Mateusz Stypułkowski ?

Jest nie tylko Dj'em, ale także Wodzirejem oraz animatorem. Zapewnia profesjonalną obsługę muzyczną i kostiumową. Umila czas jako animatoro, zabawiając Was i Waszych gości. Na weselu Wy macie się skupić na zabawie, a on zadba o całą resztę. Pomoże Wam stworzyć oryginalny „pierwszy taniec”, tworząc spersonalizowaną składankę z wybranych przez Was utworów. Zadbam o techniczny aspekt imprezy w postaci sprzętu muzycznego oraz oświetleniowego.

Od jak dawna zajmuje się prowadzaniem przyjęć weselnych ?

Moja przygoda z prowadzeniem przyjęć weselnych rozpoczęła się około 4 lata temu, wtedy po raz pierwszy poczułem , że jestem we właściwym miejscu i robię to co kocham. To właśnie wtedy zacząłem pracę, która jest moją największą pasją i sprawia mi ogromną przyjemność.

W jakim stylu najczęściej bawię gości weselnych?

Styl zabawy weselnej zawsze dostosowany jest do upodobań Pary Młodej oraz gości. Jednak zawsze bardzo chętnie doradzam w tej kwestii i proponuje różnorodną muzykę. Podczas każdego spotkania z Młodymi Parami staram się dowiedzieć o nich jak najwięcej, wyczuć jakie mają marzenia, tak aby podczas przyjęcia weselnego móc spełnić niemalże każde z nich.

Czy zdarza mi się grać na weselach, na których gośćmi są obcokrajowcy?

Jak najbardziej! Takie przyjęcia weselne są bardzo fascynujące, jaki powiew nowości oraz świeżości spojrzenia na wiele aspektów. Różne kultury, narodowości, które wspólnie bawią się w jednym miejscu – to naprawdę wspaniałe!

Czy najmłodsi goście mogą liczyć na jakieś atrakcje z Mojej strony?

Zdecydowanie tak! Podczas przyjęcia weselnego staram się dbać o wszystkich gości, także i tych najmłodszych. Jeśli tylko dzieci wyrażają chęć do zabawy, to jak najbardziej mogą liczyć na atrakcje, zabawy i konkursy zorganizowane specjalnie dla nich.

Jakie mam pomysły na wyciągniecie gości weselnych na parkiet?

Sposób jest tylko jeden! A jest nim przede wszystkim energiczna muzyka oraz zabawy dopasowane do gustu gości oraz Pary Młodej.

Close Menu